11. DÖNEM YÖNETİM KURULU GÖREVE BAŞLADI

11. DÖNEM YÖNETİM KURULU GÖREVE BAŞLADI

HÜMED 11. Dönem Çalışmaları Başladı

Yönetim Kurulumuzun çalışma heyecanını sosyal medya platformlarında paylaşarak tüm Hacettepelileri bu heyecana ortak olmaya çağıran HÜMED Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Prof. Dr. Selçuk Dağdelen’in mesajını paylaşıyoruz ve Hacettepelileri daha ileriye, en iyiye ulaşmada birlik olmaya çağırıyoruz…

HÜMED Yönetim Kurulu

Soldan Sağa: Av. Ü. Süha Ünal, Ş. Anıl Çil, Doç. Dr. Güliz Aktaş,  Nezir Aykaç, İ. İlker Tabak, Prof. Dr. Selçuk Dağdelen, Sebahat Üreyil, Prof. Dr. Rahime Şimşek, F. Belgin Aksu
——————————

“Hacettepe Üniversitesi Mezunlar Derneği 11. Dönem Yönetim Kurulu olarak ilk toplantımızı yaptık, yeni dönem projelerimizi konuştuk. 10. Dönem birlikte çalıştığımız arkadaşlarımıza ve bizleri ikinci kez bu göreve layık gören derneğimize teşekkür ederiz. Onuncu dönem icraatlarımıza Web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Üniversitelerin değeri yalnızca akademik skorlarla ölçülmez. Yetiştirdiği her bir mezununun hayatına kattığı değer ve o mezunların her birinin ülke hayatına kattıklarının vektörel toplamı kadar değerlidir bir üniversite! Yarım asırdır, Türkiye’nin hatta dünyanın dört bir yanına saçılmış, her biri alanında yetkin ve öncü, çok güzel işler yapan 172 000 Hacettepeli mezunumuz sayesinde güçlü ve değerliyiz, biliyoruz!

Vizyonumuz; toplum için üniversite! Amacımız Türkiye Cumhuriyeti’nin son 50 yılında, sağlığından eğitimine, felsefesinden edebiyatına, biliminden sanatına müziğine, hayatın her alanında; velhasılı Türkiye’nin çağdaşlaşmasına ülkenin dört bir yanındaki isimsiz kahramanlarımız saydığımız mezunlarıyla katılmış üniversitemizi, mezunlarıyla birlikte geniş bir aile olarak, ülkemizin sorunlarına çözüm üreten, geleceğini şekillendirebilen bir sivil toplum aktörü yapabilmektir.

Sizlerle birlikte ve sayenizde. İcraat alanlarımızdan biri, aslında biricik olanı, ihtiyaç sahibi öğrencilerimize burs temini. Geçtiğimiz dönem, yurt dışındaki Hacettepelilerin dahi öğrencilerimize burs verebilmek için adres aradığını gördük, vesile olduk. Özellikle ve öncelikle bugün Hacettepe dışında olan mezunlarımıza, diyasporamıza şunu söylemek isterim: HÜMED asıl sizin derneğinizdir! Desteğinizi ve katılımınızı bekliyoruz. Başarılarınız başarımızdır, bize bildirin camiamıza duyuralım hep birlikte gurur duyalım!

Kurumsal destek ihtiyacı olan fikir ve sivil toplum projeleriniz mi var, bize ulaşın elimizden geleni yapalım.

Sizlerle ve sayenizde, hep birlikte güzel günlere 🍀

Prof. Dr. Selçuk Dağdelen
HÜMED Yönetim Kurulu Üyesi
2 Nisan 2019″