2019-2020 Akademik Yılı Dereceyle Mezun Olanlar

2019-2020 Akademik Yılı Dereceyle Mezun Olanlar

2019-2020 Akademik Yılında fakülte, meslek yüksek okulu ve konservatuvardan dereceyle mezun olanlar adına HÜ Mezunlar Ormanına birer fidan bağışlanmıştır. Mezunlarımızı kutlar yeni yaşamlarında başarılar dileriz…

Yolları açık, gelecekleri aydınlık olsun!

HÜMED Yönetim Kurulu


HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ (2019-2020 AKADEMİK YILI MEZUNLARI)

(FAKÜLTE, MESLEK YÜKSEK OKULU ve KONSERVATUVAR bazında DERECEYE GİRENLER)

ANKARA DEVLET KONSERVATUVARI

  1. MELİSA BÜYÜKYÖRÜK (Müzik (Fagot))
  2. İLKER YİĞİT GÜL (Sahne Sanatları (Opera))
  3. AYLİN MÖHSÜNOĞLU (Müzik (keman))

ASO 1. OSB MYO

  1. OSMAN KURUN (Makine Programı/İÖ)
  2. ALİ ŞİR AYDEMİR (Alternatif Enerji Kaynakları Prg./İÖ)
  3. HUZEYFE ALİ KARAKUŞOĞLU (Makine Programı/İÖ)

BAŞKENT OSB TEKNİK BİLİMLER MYO

  1. SERAP ŞİMŞEK (İnşaat Teknolojisi)
  2. UMUT ALP DENKTAŞ (Bilgisayar Programcılığı)
  3. ARİF KARACA (Bilgisayar Programcılığı)

DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ           

  1. MİHRİBAN KISMET
  2. EYŞAN ÇETİNSOY
  3. ŞEYMA KAYA

ECZACILIK FAKÜLTESİ

  1. STELA MUÇAJ
  2. BİRKAN ÜNAL
  3. ŞUAYP AK 

EDEBİYAT FAKÜLTESİ

  1. TUĞRUL CAN SÜMER (İngiliz Dili ve Edebiyatı)
  2. ATAKAN ÖZÇELİK (Türk Dili ve Edebiyatı)
  3. GÜLCE BALYA BAŞ (Amerikan Kültürü ve Edebiyatı)

EĞİTİM FAKÜLTESİ

  1. SUNA YERDELEN (İngiliz Dili Öğretmenliği)
  2. ZEHRA NUR BAYINDIR (Türkçe Öğretmenliği)
  3. MELİKE AYDOS (Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık)

FEN FAKÜLTESİ

  1. TUĞÇE ÇALIŞKAN (Biyoloji)
  2. BATIHAN KONUK (İstatistik)
  3. İREM BABAOĞLU (Biyoloji)

 FİZİK TEDAVİ FAKÜLTESİ

  1. İREM GÖKÇE (Fizyoterapi ve Rehabilitasyon)
  2. CANSU ELMALI (Fizyoterapi ve Rehabilitasyon)
  3. ÖZLEM NAVRUZ (Fizyoterapi ve Rehabilitasyon)

 GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ

  1. MEDİNE İREM DOKUMACI (Resim)
  2. TUĞBA AKÇA (Resim)
  3. EMRE SUADİYE (İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı)

HEMŞİRELİK FAKÜLTESİ

  1. RUKİYE BAŞKAN
  2. DİLEK UYAR
  3. LERZAN YAĞCIOĞLU

HUKUK FAKÜLTESİ

  1. İLAYDA IŞIK
  2. ELİF SENA ÇELİKCAN
  3. RAZİYE BAYAGUT

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

  1. ÖZGÜR ÇAĞATAY YAMANER (İktisat (İng.))
  2. GÖKÇE NUR DURAN (İktisat)
  3. GİZEM ÖNAL (Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (İng.))

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ           

  1. ZEYNEP ÜNSAL (İnşaat Mühendisliği)
  2. MUHAMMET SELÇUK GÜVEL (Bilgisayar Müh.)
  3. İSMAİL ŞAHİN (Makine Müh. / Otomotiv Müh. Programı) 

SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ

  1. EZGİ NUR ÇINAR (Beslenme ve Diyetetik)
  2. EZGİNUR GÜNDOĞMUŞ (Ergoterapi)
  3. BÜŞRA DÖNMEZ (Beslenme ve Diyetetik)

SAĞLIK HİZMETLERİ MYO

  1. ELİF HANDE TIKIR (Ameliyathane Hizmetleri)
  2. YAĞMUR DİKMEN (Odyometri)
  3. GİZEM KUZUCU (Tıbbi Görüntüleme Teknikleri)

SOSYAL BİLİMLER MYO

  1. DİLŞAH SARIKAYA (Büro Yön. ve Yönetici Asistanlığı)
  2. İLKNUR ÖZBİZ (Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı)
  3. ŞUHEDA NUR ÇUHADAR (Turizm ve Otel İşletmeciliği)

SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ

  1. SİNEM BERİL SERTOĞLU (Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği)
  2. NAZLI ÖZGÖR (Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği)
  3. MEHMET EMİN UZUNOSMANOĞLU (Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği)

TIP FAKÜLTESİ  (İNGİLİZCE)

  1. GÜLŞAH ÇETİN
  2. GÜLCE KÜRELİ
  3. GÜRSEL KAVLAK

TIP FAKÜLTESİ  (TÜRKÇE)

  1. ALP EREN BAL
  2. ŞEYMA NUR EROL
  3. BERİL YEREL

TIP FAKÜLTESİ (BOZOK)

  1. AYŞE İREM YEŞİLOĞLU
  2. BEYZA BABAYİĞİT
  3. CEMRENUR ÇİSE YÜKSEL

TIP FAKÜLTESİ (KASTAMONU)

  1. MUHAMMET ESAT GÜNEŞ
  2. KUBİLAY KUTLUCAN
  3. ESRA KULAKSIZ