Endüstri 4.0 ve Dijital Dönüşüm Günleri Yapıldı

Endüstri 4.0 ve Dijital Dönüşüm Günleri Yapıldı

Hacettepe Endüstri ve Sistem Topluluğu (HENDS) ile işbirliği içinde 14-15 Kasım 2019 tarihlerinde gerçekleştirmiş olduğumuz ENDÜSTRİ 4.0 ve DİJİTAL DÖNÜŞÜM GÜNLERİ yoğun katılım ve ilgi ile gerçekleştirildi.

Etkinliğin gerçekleşmesinde kendileri ile yakından çalışma fırsatı bulduğumuz başta Sayın Mert Dağıtır, Sayın Berna Demirhan, Sayın Tuncay Aytekin, Sayın Gülay Duman ve Sayın Ömer Faruk Çiftçi olmak üzere HENDS Topluluğu üyelerine çok teşekkür ederiz.

Etkinlikte bizi yalnız bırakmayan konuşmacılarımız Sayın İ. İlker Tabak (TBK Bilişim Sistemleri AŞ), Sayın Kozan Demircan (Bilgi Üniversitesi), Sayın Reza Vatankhah (Hacettepe Üniversitesi), Sayın Zeynep Dereli (TİNK Okulları), Sayın Cem Kışla (Solutera) ve Sayın Alper Gerçek’e de (Gerçek Danışmanlık) vermiş oldukları bilgiler ve paylaşmış oldukları deneyimleri için ayrıca teşekkür ederiz.

   

Ayrıca, etkinliğe destek olan ve organize ettikleri panel ile katkı sağlayan ISSD Bilişim AŞ firmasına da çok teşekkür ederiz.

YÜZÜNCÜ YILINDA TÜRKİYE KONFERANSLARI

#2 ÜTOPYADAN GERÇEĞE: KAZASIZ GÜNLER

HÜMED olarak başlattığımız ve 2023 yılı sonuna kadar sürdürmeyi planladığımız bir dizi konferanstan oluşacak YÜZÜNCÜ YILINDA TÜRKİYE KONFERANSLARI‘nın ikincisi olan ÜTOPYADAN GERÇEĞE: KAZASIZ GÜNLER oturumunu da etkinlik kapsamında gerçekleştirdik. Oturuma konu ve konukları ile de katkı veren ISSD Bilişim AŞ firması yönetici ve çalışanlarından Sayın Gökhan Erzurumluoğlu başta olmak üzere Sayın Şule Yıldız ve Sayın Yakup Kurt’a da çok teşekkür ederiz.

Etkinliğimizin gerçekleştirildiği salonu bizlere sağlayan Hacettepe Teknokent yöneticileri ve çalışanları ile aramızda olan konuklarımıza da ayrıca çok çok teşekkür ederiz.

HÜMED

Not: Etkinlik fotoğraf albümü için TIKLAYINIZ.