HÜ Biyoloji Bölümü 1972 Mezunları 50. Yıllarını Kutladılar

HÜ Biyoloji Bölümü 1972 Mezunları 50. Yıllarını Kutladılar

50. MEZUNİYET YILINIZ KUTLU OLSUN

Hacettepe Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji Bölümü 1972 mezunları, mezuniyetlerinin 50. yılını Beytepe’de buluşarak kutladılar. HÜ Mezunlar Derneği (HÜMED) olarak her zaman yanlarında olduğumuz mezunlarımızın 50. yıllarını kutlar; bu vesile ile tüm mezunlarımıza sağlıklı ve mutlu günler dileriz…

3 Haziran 2022 Cuma, Saat 14.00’te, Biyoloji Bölümü Prof. Dr. Altan Günalp Konferans Salonu’nda bir araya gelen mezunlar anılarını paylaşarak hasret giderdiler.

Kutlamalara ev sahipliği yapan HÜ Fen Fakültesi Dekan Yardımcısı Sn. Prof. Dr. Canan Köroğlu ile Biyoloji Bölüm Başkanı Sn. Prof. Dr. Selim Süalp Çağlar tarafından yapılan açılış konuşmalarının ardından söz alan HÜMED YK Başkanı Sn. İ. İlker Tabak da mezunlara hitap etti. Ardından mezunlar adına Sn. Prof. Dr. Tamer Yılmaz ve organizasyonu üstlenen Sn. Doç. Dr. Levent Bingöl de birer konuşma yaptı.

Temsili mezuniyet töreninde Biyoloji Bölümü tarafındna Mezuniyet Belgesi ve HÜMED tarafından da HÜ Mezunlar Ormanı’na Fidan Bağışı Belgeleri sunuldu. Bölüm gezisi ile anılarını tazeleyen mezunlarımız 60. yılda da buluşmak üzere sözleştiler…

TÜM FOTOĞRAF ve VİDEOLAR İÇİN TIKLAYINIZ…

4 Haziran 2022 Cumartesi günü Anıtkabir’de Atamızın manevi huzurunda buluşan mezunlarımızı bir kez daha kutluyoruz…

Hacettepe Üniversitesi
Mezunlar Derneği
Yönetim Kurulu


“Bizler Hacettepe Üniversitesi’nin kuruluşundan sonra 1. sınıfa kaydını yaptıran ve 1972’den Fen Fakültesi Biyoloji bölümünden mezun olan Hacettepelileriz. 

3 Haziran 2022 Cuma günü saat 14:00’de Hacettepe Üniversitesi Beytepe Biyoloji bölümünde Prof. Dr. Altan Günalp konferans salonunda 50. Yılımızı kutlamak üzere toplanacağız. 

Bu toplantının gerçekleşmesinde büyük emekleri olan HÜMED Başkanı Sn. İ. İlker Tabak’a, Fen Fakültesi Dekanı Sn. Prof. Dr. Hatice Mergen’e, Biyoloji bölümü başkanı Sn. Prof. Dr. Selim Çağlar’a ilgi ve emeklerinden dolayı minnet ve şükran duygularımızı arz etmek istiyoruz. 

Tüm Hacettepeli kardeşlerimizin bu toplantıya iştirak etmelerini bekliyoruz. 

Sevgi ve Saygılarımızla 

Dr. Levent Bingöl
H.Ü. FEN FAKÜLTESİ
BİYOLOJİ BÖLÜMÜ
50. YIL MEZUNLARI ADINA”