HÜ Ormanı HÜMED Fidan Dikme Etkinliği 2019 Yapıldı

HÜ Ormanı HÜMED Fidan Dikme Etkinliği 2019 Yapıldı

Artık gelenekselleşen HÜMED Hacettepe Mezunlar Ormanı Fidan Dikme Etkinliğimizi 15 Kasım 2019 Cuma günü HÜ Beytepe Yerleşkesi’nde bulunan Ankara Konservatuvarı’nın yanında gerçekleştirdik.

2018-2019 Akademik yılını fakülte, yüksek okul, meslek yüksek okulu ve konservatuvarda dereceyle bitiren mezunlarımız başta olmak üzere tüm mezunlarımız adına fidanlar diktik.

HÜ Beytepe Ormanı’na HÜMED Fidan Dikme Etkinliği, üniversitemiz akademisyen ve yöneticilerinin, öğrencilerimizin, doğaya gönül vermiş dostlarımızın katılımıyla 15 Kasım 2019 günü yapıldı. Etkinliğe HÜMED Yöneticileri, üyeleri , mezunlarımız ve öğrenciler ile HÜ çalışanları da katılarak fidanlarını toprakla buluşturdular.

2019 yılı mezunları adına dikilen fidanların, mezunların başarıları ile büyümesi dileğiyle dereceye giren mezunlarımızın adlarının yer aldığı pankart da Beyazev girişindeki HÜ Ormanı tabelasında yerini aldı.

Etkinlikte HÜ botanik birimi yönetici ve çalışanları başta olmak üzere emeği geçenlere teşekkür eder; özellikle varlıkları ve enerjileri ile ormanımızın yeşermesine katkılarını sunan öğrencilerimize de şükranlarımızı sunarız.

HÜMED Yönetim Kurulu

Fotoğraf Albümü için TIKLAYINIZ