HÜMED 20. YILINDA ÜYELERİYLE GÜÇLENEREK BÜYÜYOR

HÜMED 20. YILINDA ÜYELERİYLE GÜÇLENEREK BÜYÜYOR

 

Değerli Üyemiz,

Hacettepe Üniversitesi Mezunlar Derneğimiz HÜMED’in kuruluşunun 20. yılını kutlayacağımız 2019 yılının hepimize sağlık, mutluluk, huzur, barış, bol kazanç ve esenlikler getirmesini dileriz.

 

Hacettepelilik ruhunun gereği olarak daha ileriye gitmek ve en iyiyi yakalamak doğrultusunda 24 Mart 1999 tarihinde kurulmuş  olan derneğimizin Genel Merkez (Ankara) ve İstanbul Şubesi bünyesinde 5500’ü aşkın üyesi bulunmaktadır.

Bildiğiniz üzere, tüzüğümüzde de yer alan ve HÜMED’in ana amaçlarının başında üyelerimiz arasındaki işbirliğinin artırılması gelmektedir. Bu kapsamda üye sayımızı artırırken sosyal medyada da aktif biçimde yer alma çabamız sürmektedir. Örneğin, Linkedin platformundaki (https://www.linkedin.com/in/humed/) üye sayımız 13500’ü geçmiştir. Bilgilerinizi “Üye İzleme Sistemi”mizde de güncelleyebilmek için HÜMED internet sayfamızı (www.HUMED.org.tr) ziyaret etmenizi ya da sekreteryamız ile temas kurmanızı dileriz (humed@humed.org.tr)

Üyelerimiz yararına gerçekleştirdiğimiz etkinlikleri ve işbirliklerini internet sayfamızdan yayımlamaya devam ediyoruz.

Bütün bu çabalarımızın bir diğer amacı da Hacettepe Üniversitesi’nde okuyan ve desteğe ihtiyaç duyan öğrencilerimize BURS vererek katkı sağlamak. Hacettepe Üniversitesi’nin bir imece, yardımlaşma ortamı olarak anılmasında her zaman desteğini esirgemeyen siz değerli üyelerimizin katkısı büyüktür.

Amaçlarımızı gerçekleştirirken sizlerin öncelikle ÜYE AİDATLARI ile, ardından BURS FONU BAĞIŞI ile sağlayacağınız destekler büyük önem taşımaktadır.

Katkı ve desteklerinizin küçük ama anlamlı bir yansıması olan AİDAT ödemelerinizi ve BAĞIŞLARINIZI yeni uygulamaya aldığımız e-TAHSİLAT yöntemi ile TAKSİTLİ ÖDEME seçeneğinden yararlanarak gerçekleştirebilir, bir öğrencimizin daha BURS almasına katkı sağlayabilirsiniz. (https://www.humed.org.tr/odeme)

Değerli Üyemiz; 1 Ekim 2018 tarihinde İçişleri Bakanlığı tarafından Resmi Gazete’de yayınlanan Dernekler Yönetmeliği 83. Maddeye eklenen fıkra gereği DERBİS Dernekler Bilgi Sistemine Üye’ye ait TC Kimlik numarası, Mesleği ve Öğrenim Durumu bilgilerinin girişleri zorunlu hale getirilmiştir. Belirtilen bilgileri https://www.humed.org.tr/uyegiris sayfasından, kullanıcı adı ve şifre bilgilerinizle sisteme bizzat girerek veya HÜMED ile doğrudan İletişime geçerek bilgilerinizi güncellemenizi önemle hatırlatırız.

Katkılarınız ve destekleriniz için şimdiden teşekkür ederiz…

Hacettepeli olmak ayrıcalıktır.

Saygılarımızla

HÜMED Yönetim Kurulu

İlgili bağlantılar:

ÜYE BİLGİLERİ GÜNCELLEME : https://www.humed.org.tr/uyegiris

AİDAT ÖDEME / BAĞIŞ : https://www.humed.org.tr/odeme

HÜMED : https://www.humed.org.tr/     

SOSYAL MEDYADA HÜMED

Linkedin : https://www.linkedin.com/in/humed/

Facebook : https://www.facebook.com/groups/humezunlar

Instagram : https://www.instagram.com/humed1999/

Twitter  : https://twitter.com/humed1999

Youtube   : https://www.youtube.com/channel/UC7HqQtPbftQVcaEYwFFnVmg