HÜMED İstanbul Şubesi’nden İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne Ziyaret

HÜMED İstanbul Şubesi’nden İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne Ziyaret

Hacettepe Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezunu, İBB Genel Sekreter Yardımcısı Şengül Aslan’ı 21 Eylül 2021 günü ziyaret eden HÜMED İstanbul Şubesi Başkanı Sayın Çiydem Özdemir ve beraberindeki HÜMED İstanbul Şubesi Yöneticileri ve Üyeleri İBB ve HÜMED arasındaki işbirliği konularını görüştüler.

HÜMED ailesi adına kısıtla sayıda üye ile yapılan ziyarette Sn. Şengül Aslan yapılacak etkinliklerimize davet edilerek İBB projeleri için HÜMED tarafından verilecek katkılar görüşüldü.

İBB tarafından yaşama geçirilecek olan “Mahalle Evleri Projesi” kapsamında gereksinim duyulan çeşitli branşlardan gönüllü doktorlar ve farklı konularda belli günlerde ders ve eğitim verecek gönüllülerin projeye başvurularının sağlanması için çalışmalar yapılması konusunda görüşbirliği oluştu. Proje kapsamında ayrıca okuma bilmeyenlere okuma yazma kursu; üniveristeye hazırlık kursu gibi konularda hizmetler verilecek.

İstanbul’daki üye sayımızın artırılması amacıyla İBB ile işbirliği yapılması da görüşülen ziyaretteki içten konukseverliği için Sn. Aslan’a teşekkür ederiz.

İBB Genel Sekreter Yrd. Sayın Şengül Aslan’a HÜMED İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Çiydem Özdemir tarafından, HÜ Mezunlar Ormanı’na dikilmek üzere, ziyaretimizin anısına Fidan Bağış Sertifikası da sunulmuştur.

HUMED İstanbul Şubesi

Dr. Mahir Kurt, Volkan Çelik, Çiydem Özdemir, Şengül Aslan, Tuna Akdoğan, Dr. Gülin Aktoros, Prof. Dr. Serdar Çelebi