HÜMED v-GÜNDEM #8 : Üniversiteler Ne İşe Yarar?

HÜMED v-GÜNDEM #8 : Üniversiteler Ne İşe Yarar?

 


DİNAMO DANIŞMANLIK, Kurucu Ortağı

UNIVERSUM, Ortadoğu Direktörü

Sn. Evrim KURAN ile

Üniversiteler Ne İşe Yarar?

HÜMED v-GÜNDEM serisinin 8. buluşmasında  Sayın Evrim Kuran konuğumuz oldu.

Yeni çağ yetkinlikleri kapsamında üniversitelerin ne işe yaradığını ve bunun salgın sonrası iş yaşamındaki karşılığı hakkında konuştuk…

Yayınımıza katılarak değerli bilgi ve görüşlerini paylaşarak vermiş olduğu katkılar için Sayın Evrim Kuran’a (@evrimkuran) teşekkür ederiz.


Zenginleştirilmiş video içeriği ile Youtube kanalımızda…

 

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Evrim Kuran

Hacettepe Ün. Mezunlar Derneği (@humed_resmi)’in paylaştığı bir gönderi ()

@humed_resmi hesabından INSTAGRAM CANLI YAYINI 2 Haziran 2020 Salı Saat 21.00’de yapıldı.


Evrim Kuran

DİNAMO DANIŞMANLIK, Kurucu Ortak

UNIVERSUM, Ortadoğu Direktörü

Hacettepe Üniversitesi’nde İngiliz Dili ve Edebiyatı ve Sabancı Üniversitesi’nde Executive MBA bölümlerinde öğrenim görmüştür. 2006 yılından bu yana kurucu ortağı olduğu Dinamo Danışmanlık’ta kuşak araştırmaları ve işveren markası çalışmaları yapmaktadır.

Bankacılık, enerji, hızlı tüketim, ilaç, eğitim, otomotiv, perakende, teknoloji gibi çeşitli sektörlerde pek çok ulusal ve global markanın işveren markası danışmanlığını yapmakta ve işveren markası alanında dünyanın önde gelen araştırma ve danışmanlık şirketi Universum’un Orta Doğu Direktörlüğünü de sürdürmektedir. Kuran, 2013 yılından bu yana bölgenin en kapsamlı işveren markası konferanslarından People Make the Brand’in yaratıcısı ve küratörüdür. PERYÖN – Türkiye İnsan Yönetimi Derneği Gençlik Kurulları Temsilcisi olan Kuran, aynı zamanda Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri Fakültesi Danışma Kurulu üyesidir.

Çalışmalarına Dinamo’nun Toronto ve İstanbul ofislerinde devam eden Evrim Kuran’ın Türkiye’nin 5 kuşağını anlatan Telgraftan Tablete ve Z kuşağını farklı araştırmalarla mercek altına aldığı Z: Bir Kuşağı Anlamak isimli iki kitabı bulunmaktadır. Kuran, çeşitli süreli yayınlarda yazılar yazmakta ve konferanslarda konuşmakta…

www.evrimkuran.com