İSTERİM AKADEMİ ile HÜMED İşbirliği Başladı

İSTERİM AKADEMİ ile HÜMED İşbirliği Başladı

İleri Sosyal Teknolojiler Enstitüsü Rehabilitasyon İnovasyon Merkezi (İSTERİM) ile Hacettepe Üniversitesi Mezunlar Derneği (HÜMED) arasında, 11 Mart 2021 günü imzalanan işbirliği protokolü yürürlüğe girdi.

#HÜMED Yönetim Kurulu Başkanı İ. İlker Tabak ile İSTERİM Kurucusu Oğuzhan Akova ile HÜMED YK 2. Bşk. Nezir Aykaç ve HÜMED Saymanı Sebahat Üreyil de imza töreninde yer aldılar.

Nezir Aykaç, Oğuzhan Akova, Sebahat Üreyil, İ. İlker Tabak

 

İşbirliği kapsamında İSTERİM AKADEMİ tarafından yürütülen PROJE YÖNETİM KÜLTÜRÜ EKOSİSTEMİ TASARIMI FARKINDALIK PROGRAMI kapsamında BİR HAYALİM OLSUN İSTERİM Uzaktan Eğitim Programı başta olmak üzere İSTERİM ile HÜMED arasındaki bilimsel etkinlikler, araştırma, meslek içi eğitim konularındaki anlayışlarını, karşılıklı ilgileri çerçevesinde ve her iki kuruluşun üyeleri, eğitmenleri, çalışanları ve öğrenci üyeleri arasındaki ilişkileri teşvik etmek, mevcut olanları geliştirmek ve işbirliği çalışmalarının sonuçlarının ortak kullanımını sağlamak ve bunları yayımlamak, tarafların bilimsel amaçlı organizasyonlardaki deneyimlerini birbirlerine aktarmak amaçlanmaktadır.