@mezun.Hacettepe.edu.tr uzantılı e-Posta adresinizi aldınız mı? (SONA ERDİ)

!!! LÜTFEN DİKKAT !!!

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ SENATOSU VE YÖNETİM KURULU’NUN ALMIŞ OLDUĞU KARAR GEREĞİNCE MEZUN.HACETTEPE.EDU.TR UZANTILI E-POSTA ADRESİ ALMA SÜRECİNDE HÜ MEZUNLAR DERNEĞİ OLARAK SÜREÇ DIŞINA ÇIKARILMIŞ BULUNUYORUZ. E-POSTA ADRESİ ALMAK İSTEYEN ÜYELERİMİZİN DOĞRUDAN HÜ BİLGİ İŞLEM DAİRESİNE BAŞVURMALARI GEREKMEKTEDİR…

AŞAĞIDAKİ MESAJ İLE BAŞLAMIŞ OLAN UYGULAMADA BUNDAN BÖYLE HÜ MEZUNLAR DERNEĞİ OLARAK KATKIMIZIN OLAMAYACAĞINI ÜZÜLEREK BİLDİRİR, DEĞERLENDİRMELERİNİZE SUNARIZ.

SAYGILARIMIZLA

HÜMED YÖNETİM KURULU
31 OCAK 2023

========================================================================================================================================

Hacettepe Üniversitesi Mezunlar Derneği (HÜMED) üyeleri, aidat borçları olmamaları durumunda @mezun.hacettepe.edu.tr uzantılı e-posta adresi alabileceklerdir.

Yeni üye olacak mezunlarımız mezun oldukları yılın bitimine kadar üye olurlarsa tüzüğümüz gereğince giriş aidatı ödemeyecektir.

Mezunlarımıza bu olanağı sağlayan üniversite yönetimine, emeği geçen Öğrenci İşleri Dairesi ve Bilgi İşlem Dairesi yönetici ve çalışanlarına mezunlarımız adına şükranlarımızı sunarız.

Saygılarımızla

HÜMED Yönetim Kurulu
22.07.2020