Rektörümüz Prof. Dr. M. Cahit Güran’a Ziyaret

Rektörümüz Prof. Dr. M. Cahit Güran’a Ziyaret

Hacettepe Üniversitesi Mezunlar Derneği Yönetim Kurulu üyeleri olarak 24 Haziran 2020 tarihinde göreve başlayan Rektörümüz Sayın Prof. Dr. M. Cahit Güran‘a 21 Ağustos 2020 günü hayırlı olsun ziyaretinde bulunulmuştur. HÜMED adına  YK Başkanı İ. İlker Tabak, 2. Başkan Nezir Aykaç, Sayman Sebahat Üreyil ve YK Üyesi Prof. Dr. Rahime Şimşek bu ziyarete katılmıştır. Ziyarette HÜ Yönetimine günün anısına HÜ Mezunlar Ormanı Fidan Sertifikası sunulmuştur.

Ziyaretimizde derneğimiz ile üniversitemiz arasındaki mevcut işbirliklerinin artırılarak sürdürülmesi konusunda görüş birliğine varılmış, HÜMED olarak mezunlarımız ile Hacettepe Üniversitesi arasındaki köprü görevimizin geliştirilmesi için atılacak adımlar değerlendirilmiştir.

Çalışmalarımızda sağlanacak işbirliği ve eş güdümün verimli olarak yürütülmesi konusunda Rektör Danışmanımız Sayın Prof. Dr. Aydın Ulucan‘ın görev alacağı belirtilmiştir.

Hacettepe Üniversitesi yeni Rektörü Sayın Prof. Dr. Mehmet Cahit Güran’a ve onun şahsında yeni yönetime bir kez daha başarılar dileriz.

HÜMED Yönetim Kurulu