ÜYELERE ÖZEL KAZANDIRAN UYGULAMA : JAGZN KULLANIMDA

ÜYELERE ÖZEL KAZANDIRAN UYGULAMA : JAGZN KULLANIMDA

HÜMED üyeleri JAGZN uygulaması ile kazanmaya devam ediyor…

HÜMED Yönetim Kurulu Başkanı İ. İlker Tabak ile KAM İNOVASYON BİLİŞİM REKLAMCILIK A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Berkan Baykam arasında 5 Mart 2020 günü imzalanan sözleşme ile KAM İNOVASYON tarafından geliştirilen ve uygulamaya alınan JAGZN Müşteri Sadakat Uygulaması HÜMED üyelerinin kullanımına açıldı.

KAM İnovasyon ile yapılan iş birliği sözleşmesi kapsamında üyelerimizin kullanımına açılan JAGZN uygulamasını indirmek için aşağıdaki kare kodu (QR Code) cep telefonunuza okutmanız ya da kanguruya tıklamanız yeterli.

 

     

Uygulamadan  HÜMED üyelerinin yanı sıra HÜ Öğrencileri ile Hacettepe Üniversitesi çalışanları da yararlanabilecek.

Uygulama üzerinden HÜMED ya da HÜMED Öğrenci topluluklarını seçmeniz yeterli…

HÜMED ile işbirliği yapan kurum, kuruluş ve işletmelerde geçerli olacak bu uygulama kapsamında ürün ve hizmet sunmak isteyen işletmeler JAGZN evrenine İŞLETME KAYDI yaptırmak zorunda.

İŞLETME KAYDI

1. Jagzn Profil sayfasını açın.
2. Sayfanın sağ üst köşesindeki menü tuşuna basın.
3. Açılan menüden “İşletme” seçeneğini seçin.
4. İşletmenin içerisindeki “+” tuşuna basın.
5. Açılan formu doldurun.

Markanıza özel bir üyelik kulübü hayal edin.
Sadık müşterilerinizle bağınızı arttırabileceğiniz bir değer…

Ayrıntılar için HÜMED ile temasa geçiniz…

humed@humed.org.tr ya da +90 312 305 2414 (Hafta içi, saat 09.00-17.00 arasında)

HÜMED Yönetim Kurulu

——– JAGZN Kullanımı ve Özellikleri ——— (Kaynak: www.jagzn.com) —– 10.03.2020

İndirim puanları sayesinde daha az öde ya da hiç ödeme… Mobil uygulamayı indir ve kazanmaya başla!

Jagzn ile hep kazanacaksın.

Jagzn İşletme

Jagzn sayesinde işletmeniz için gelişmiş bir müşteri sadakat sistemine sahip olabilirsiniz.

Kayıt Ücreti: 200 TL
Kullanım Ücreti: 3 TL / gün
Vitrin Ücreti: 30 TL / gün

Jagzn Grup

Jagzn sayesinde işletmelerinizden oluşan bir grup kurarak hepsinin birbiriyle entegre çalışacağı gelişmiş bir müşteri sadakat sistemine sahip olabilirsiniz.

Kayıt Ücreti: 50 TL

Jagzn Topluluk   (HÜMED ve HÜMEDöğrenci)

Jagzn sayesinde üyesi olduğunuz topluluklar için anlaşmalı işletmelerden indirim puanları elde edebilir, buralarla iletişimi güçlendirebilirsiniz.

Kayıt Ücreti: 50 TL

Jagzn’ın anlamının, Avustralya’daki eski bir yerli dilinde; “bir şeyi en avantajlı şekilde elde etmek” olduğunu biliyor musun?

Biz de bilmiyoruz; ama öyle olsa güzel olurdu diye düşünüyoruz… 🙂

BİREYSEL HESAPLAR İÇİN JAGZN

 • Mobil uygulama üzerinden kampanyaları gör ve nerede ne kadar indirim puanı kullanabileceğini öğren.
 • İndirim puanları topla ve dilediğince kullan.
 • Unutma ki; Jagzn hizmeti bireysel kullanıcılar için tamamen ücretsizdir.

KURUMSAL HESAPLAR İÇİN JAGZN

 • Müşteri sadakati için her ödemede bir sonraki seferde kullanılmak üzere ödeme tutarının en az %10’u kadar indirim puanı hediye et ve Jagzn üyelerinin senin işletmenden haberdar olmalarını sağlamak için kampanyalar oluştur.
 • Müşterin senin işletmende kazandığı indirim puanlarının tamamını yine senin işletmende kullanabilir. İşletmenin bağlı bulunduğu bir grup varsa, senin işletmende kazandığı puanların %20’sini senin işletmenin yanı sıra grubun diğer işletmelerinde de kullanabilir. Ayrıca; Jagzn üyesi bütün işletmelerde bu puanların %10’unu kullanabilir.
 • Başka işletmelerden edinilen puanlar senin işletmende kullanıldığında, sana katkı sağlayabilmesi için kasana kredi olarak aktarılır. Böylece Jagzn hizmetinin ödemelerini ve kendi işletmenden kazanılan puanların başka işletmelerde kullanılmasını sağlayacak kredileri bu birikimden rahatlıkla kullanabilirsin.
 • Unutma ki; Jagzn hizmeti günlük 3 TL ödemeli gibi görünse de, diğer işletmelerden gelen puanların kasana kredi olarak aktarımı sayesinde bu hizmet senin için tamamen ücretsiz hale gelebilir.

İHTİYAÇ ANALİZİ

 • İşletmene bir kez gelen müşterinin kısa sürede tekrar gelmesine ihtiyacın var mı?
   
 • İşletmene birkaç kez gelen müşterilerinin işletmenle ilgili düşüncelerini öğrenmeye ihtiyacın var mı?
   
 • Çeşitli toplulukların üyelerinin işletmene gelmelerine ihtiyacın var mı?
   
 • Dahil olduğun bir topluluğun üyeleriyle beraber çeşitli işletmelerde ayrıcalıklara sahip olmaya ihtiyacın var mı?
   
 • İşletmelerinden birine gelen müşterilerin bazen de sana ait diğer işletmelere gitmelerine ihtiyacın var mı?
   
 • Potansiyel müşterilerinin işletmenden haberdar olmalarına ihtiyacın var mı?
   
 • İşletmenin yoğunluğunun azaldığı saatleri doldurmak için müşteri çekmeye ihtiyacın var mı?
   
 • Müşterilerini işletmenin sunduğu yeniliklerden haberdar etmeye ihtiyacın var mı?
   
 • İşletmenin dijital yaşama uygun modernlikte ilerlemesine ihtiyacın var mı?
   
 • Müşterilerinin yaş, cinsiyet ve harcama ile ilgili istatistiksel verilerinin analizine sahip olup, buna göre yeni müşteriler kazanmak adına birkaç basit adımda konum, yaş, cinsiyet ayrımına göre reklam yapmaya ihtiyacın var mı?
   

KISACA JAGZN

 • Jagzn, mobil uygulama üzerinden indirim puanları ile çalışan bir müşteri sadakat sistemidir.
 • Bireysel kullanıcılar mobil uygulama aracılığıyla üyelik formunu doldurarak, Jagzn’a ücretsiz üye olabilirler.
 • Jagzn bireysel kullanıcıları uygulamayı kullanarak, Jagzn üyesi işletmelerde gerçekleştirdikleri ödemelerin toplam tutarının en az %10’u kadarına denk gelecek kadar indirim puanı elde ederler.
 • Jagzn bireysel üyeleri bir işletmeden puan elde ettiklerinde, bu puanların %10’u Jagzn üyesi tüm işletmelerde kullanılmak üzere saklanır, %90’ı ise puanın kazanıldığı işletmede kullanılmak üzere saklanır. Eğer işletmenin bağlı bulunduğu bir Jagzn grubu varsa, işletmede kullanılması için saklanan kısım %90 yerine %80 olarak belirlenir ve kalan %10’luk kısım bu gruba bağlı Jagzn üyesi işletmelerde kullanılmak üzere ayrılır.
 • Jagzn üyesi işletmelerin birbirlerine indirim puanları aktarımı sırasında zarar vermelerini engellemek amacıyla; tüm işletmelerde verdikleri indirim tutarının bağlı bulunduğu bir grup yoksa %10, grup varsa %20’si kadarlık kısmı Jagzn tarafından alınır. Bir bireysel kullanıcı tarafından bir ya da birkaç işletmeden elde edilip de başka bir işletmede kullanılan bu puanlar hiçbir kesinti yapılmadan işlemin gerçekleştiği işletmenin kredi kasasına aktarılır.
 • Jagzn üyesi işletmeler indirim puanları ile ilgili kampanyalar tanımlayarak müşterilerinin dikkatlerini çekebilir, duyurular yayınlayarak müşterileriyle iletişimlerini güçlendirebilirler.
 • Rezervasyon yaptırıp da buna uymayan kullanıcıların işletmelere zarar vermelerini engellemek amacıyla; Jagzn kullanıcıların belli bir puanını rezervasyon sırasında bloklayıp, rezervasyon sonucunda işletmeye gidilmesi halinde serbest bırakmak, gidilmemesi halinde bloklanan miktarı kesmek şeklinde bir koruyucu sistemi devreye alabilir, bu durum işletmenin seçimine bağlı ilerler.
 • Bireysel kullanıcılar işletmelere öneride bulunmak için Jagzn’ı kullanabilirler.
 • Jagzn hizmeti işletmeler için günlük 3tl ödemeli gibi görünse de, diğer işletmelerden gelen puanların kasaya kredi olarak aktarımı sayesinde bu hizmet o işletme için tamamen ücretsiz hale gelebilir. Günlük 3tl kesinti yerine, her işletme ilk başta en az 2000tl ödeyerek sisteme giriş yapar ve işletme hesabı ilk kez oluşturulmuşsa, 200tl’lik hesap açış ücreti ve 365 günlük hizmet kullanım ücreti tek seferde alınarak, kalan kısım işletmenin kasasında tutulur.
 • Jagzn ile hep kazanacaksın.