GDG DevFEST’18 ANKARA için hazır mısınız?

GDG DevFEST’18 ANKARA için hazır mısınız?

GDG DevFEST’18 ANKARA için hazır mısınız?

IEEE Hacettepe Öğrenci Kolu ve GDG Ankara tarafından, geçen yıl olduğu gibi, bu sene de ortaklaşa düzenlenen GDG DevFEST’18 Ankara, 17 Kasım Cumartesi günü Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kongre ve Kültür Merkezi’nde.

30+ oturum ve 4 paralel oturumla birlikte katılımcılara, en yeni Google tasarımları, en yeni Google teknolojileri,  Makine Öğrenmesi (Machine Learning), Android ve daha bir çok alanda şölen havasında bir gün yaşatmak için geri sayıyor.

16 Aralık 2017 tarihinde yine GDG Ankara ve IEEE Hacettepe Öğrenci Kolu organizatörlüğü ile Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen DevFEST’17, 700’den fazla katılımcıya, 3 paralel oturuma ve 22 oturuma sahne olmuştu.

DevFEST’18 Ankara’da gün boyunca hem mobil teknolojileri hem de web teknolojileri, Makine Öğrenmesi (Machine Learning), Bulut Bilişim (Cloud), UI/UX alanlarında seminerler ve çalıştaylar (workshop) düzenlenecektir.

Detaylı bilgi için https://devfest.gdgankara.org/tr/ ve https://www.instagram.com/ieeehacettepe/ adreslerini ziyaret edebilir, etkinliğe kayıt için https://www.meetup.com/tr-TR/GDGAnkara/ bağlantısını (linkini) doldurabilirsiniz.

(Meet up linkinin doldurulması, Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kampüsü nizamiye girişinde sıkıntı yaşanmaması açısında önemlidir. Beytepe Metrosundan, etkinlik alanına gün boyu düzenli aralıklarla servisler kaldırılacaktır.)

GDG ANKARA KİMDİR ?
Google Developer Group (GDG) – Ankara heyecan verici projeler yaratan, Google teknolojileri hakkındaki tutkusu ve tecrübesini birbiriyle paylaşan, herkese açık gönüllü ‘geek’lerden oluşan bir topluluktur. Amacı, IT sektörünün gelişimini desteklemek ve hızlandırmak için Türk katılımcılar ile sektör uzmanlarını buluşturmaktır.

IEEE HACETTEPE ÖĞRENCİ KOLU KİMDİR ?
400.000+ global üyesiyle dünyanın en büyük tekno-profesyonel topluluğu olan IEEE’nin (Instute of Electrical and Electronics Engineers) Türkiye’deki en eski ve en büyük öğrenci kollarından birisi olan IEEE Hacettepe Öğrenci Kolu, eğitimler düzenleyip, proje takımı oluşturup, yarışmalara ekipler yollayan, sosyal aktiviteleri, teknik gezileri, seminerleri, workshopları ve Kongre Merkezi etkinlikleriyle sektörü ve öğrenciyi bir araya getirmeye devam etmeye çalışan gönüllülük esaslı bir öğrenci koludur.