MARS KAMPI YAZ DÖNEMİ ÇALIŞMALARINI TAMAMLADI

MARS KAMPI YAZ DÖNEMİ ÇALIŞMALARINI TAMAMLADI

MARS KAMPI YAZ DÖNEMİ ÇALIŞMALARINI TAMAMLADI

Mars’taki olağanüstü koşullar üzerinden öğrencilerin problem çözme, sürdürülebilir modeller kurma gibi beceriler kazanmalarını sağlamak amacıyla gerçekleştirilen MARS KAMPI yaz dönemi çalışmalarını tamamladı.

Gençlere bilimi deneyerek sevdirmek, zor koşullarda yenilikçilik yeteneklerini yaşama geçirecek buluşlar yapabilmenin yollarını öğretmek ve doğanın verdiği olanakları kullanarak hayatta kalmanın yollarının uygulamalı olarak verildiği MARS KAMPI çalışmaları 2 dönemin ardından sona erdi.

Hacettepe Üniversitesi Mezunlar Derneği (HÜMED) ve Gelecek Araştırmaları Enstitüsü (GAE) işbirliği ile gerçekleştirilen MARS KAMPI, Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kültür ve Kongre Merkezi ortamında gerçekleştirildi.

18 Haziran 2018’de başlayan birinci dönemim ardından 2 Temmuz’da başlayan ikinci dönemle devam eden MARS KAMPI’ndan görüntülere aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

1. Dönem MARS KAMPI Görüntüler
2. Dönem MARS KAMPI Görüntüler

Instagram’da #MarsKampı ile izleyebilirsiniz.

MARS KAMPI’na katılarak genç yaşta bilimsel etkinliklere aktif katılmanın deneyimini yaşayan MARS ÖNCÜLERİ ve GENÇ FÜTÜRİST’lere katılımları ve ilgilerinden dolayı; ailelerine bu çalışmada çocuklarına öncü oldukları için; vermiş oldukları eğitimlerle, yapmış oldukları deneylerle etkinliğin gerçekleşmesinde büyük katkıları olan öğretmenlerimize ve derneklerimizin çalışanları başta olmak üzere, Beytepe KKM’nin çalışanlarına teşekkür ederiz.

MARS KAMPI’nın yaşama geçmesinde HÜMED ve GAE işbirliğini gerçekleştiren dernek yöneticilerine de teşekkür ederiz.

HÜMED Yönetim Kurulu